PODCAST PSYCHO LOGICZNY, S2O10: Żałoba cz. 2

Zapraszamy do obejrzenia i wysłuchania kolejnego odcinka drugiego sezonu podcastu PSYCHO-LOGICZNEGO*. W tym cyklu poruszane są tematy związane z wiedzą psychologiczną i pedagogiczną, mi.in. z uzależnieniami, samobójstwami, infoholizmem, czy nauką. Dzisiejszy temat rozmowy jest trudny. Czym jest żałoba? Jak pogodzić się ze stratą? Czego może ona dotyczyć i jak ją przechodzimy. Gościem rozmowy jest Klaudia Mierzwińska- Wolak- psycholog, Prezes Stowarzyszenia „BO MI SIĘ CHCE”, właścicielka pracowni rozwoju „Przystań tu”. * Zadanie realizowane przez Wyższą Szkołę Kadr Menedżerskich pn. „Prowadzenie badań psychologicznych występujących u dzieci i młodzieży wśród mieszkańców subregionu konińskiego i wielkopolski” finansowane przez Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego

#PPL #PodcastPsychoLogiczny #Wyższa Szkoła Kadr Menedżerskich

Udostępnij

Więcej artykułów

Ponad podziałami

Czy w obecnej sytuacji politycznej można mówić o dobrych stosunkach i współpracy z sąsiadami zza naszych wschodnich granic? Członkowie Stowarzyszenia Współpracy Polska-Wschód nie mają wątpliwości, że tak, a o dobrosąsiedzkie relacje należy zabiegać najmocniej właśnie wtedy, kiedy nie są one łatwe.

Czytaj więcej