Nowy rok akademicki w WSKM w Koninie

Blisko pięciuset studentów Wyższej Szkoły Kadr Menedżerskich w Koninie rozpoczęło rok akademicki. Tradycyjnie uroczystość uświetnili zaproszeni goście oraz eksperci z wykładami inauguracyjnymi, a także przedstawiciele uczelni partnerskich z zagranicy.

Nowy rok uczelnia wita po modernizacji budynku w ramach projektu „WSKM uczelnią dostępną”. Wprowadzono udogodnienia dla osób z niepełnosprawnościami, co – jak podkreśla rektor, dr Krzysztof Kupiński – jest czymś więcej niż tylko usuwaniem barier architektonicznych.

Największym zainteresowaniem cieszy się kierunek administracja, dynamicznie rozwija się również psychologia i prawo. W październiku naukę rozpoczyna 180 nowych studentów.

📸 Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęciowej z wydarzenia, a już wkrótce także materiał wideo na KNTV24.

Udostępnij

Więcej artykułów

Ponad podziałami

Czy w obecnej sytuacji politycznej można mówić o dobrych stosunkach i współpracy z sąsiadami zza naszych wschodnich granic? Członkowie Stowarzyszenia Współpracy Polska-Wschód nie mają wątpliwości, że tak, a o dobrosąsiedzkie relacje należy zabiegać najmocniej właśnie wtedy, kiedy nie są one łatwe.

Czytaj więcej