Regaty Między Mostami – XXIV Memoriał Stanisława Dobrzyńskiego już za nami!

Ahoj!

Regaty Między Mostami – XXIV Memoriał Stanisława Dobrzyńskiego już za nami! Pogoda tym razem niestety nie była idealna – wiaterek wiał bardzo słabo. Mimo to – udało nam się rozegrać jeden planowany bieg, który trwał aż trzy godziny. Bardzo dziękujemy za udział gościom, widzom oraz wszystkim 32 (!) załogom i zapraszamy już 31 sierpnia (idealnie na zakończenie wakacji) na Regaty o Puchar Prezesa ZE PAK Spółka Akcyjna.

Jak zawsze, dziękujemy również niezawodnemu zespołowi OSP Cukrownia za dbanie o nasze bezpieczeństwo!

Zdjęcia z wczoraj już na naszej stronie – zachęcamy do sprawdzenia!

Wyniki regat:

Klasa OPTYMIST

1. Aleksander Wrzesiński

2. Gabriel Chęciński

3. Cezary Kasprzak

4. Franciszek Chęciński

Klasa LASER

1. Kornelia Kaczmarek

2. Wiktoria Wrzesińska

Klasa OMEGA SPORT

1. Mateusz Janczewski

2. Maciej Hetke – Klub Żeglarski Energetyk

3. Jakub Smucerowicz – Klub Żeglarski Energetyk

Klasa KATAMARAN

1. Bartłomiej Szubert

2. Przemysław Lichota

Klasa T1

1. Szymon Wróbel

2. Jacek Szymański

3. Maciej Stroiwąs – Klub Żeglarski Energetyk

4. Michał Owczarek – Klub Żeglarski Energetyk

5. Jarosław Olejniczak – Klub Żeglarski Energetyk

Klasa T2

1. Stanisław Wapniarski

2. Jacek Olejniczak

3. Janusz Gniewkowski

4. Rafał Świderski

5. Patryk Kowalewski

Klasa T3

1. Paweł Czajkowski

2. Bogdan Andrzejewski

3. Ryszard Mazurek – Klub Żeglarski Energetyk

4. Andrzej Kuberski

5. Bartosz Jakubowski

Klasa OPEN

1. Maciej Lewandowski

2. Franciszek Kasiorek

3. Ewelina Gruszka

4. Marcin Malinowski

5. Tomasz Grzybowski

6. Robert Palpuchowski – Klub Żeglarski Energetyk

Udostępnij

Więcej artykułów

Ponad podziałami

Czy w obecnej sytuacji politycznej można mówić o dobrych stosunkach i współpracy z sąsiadami zza naszych wschodnich granic? Członkowie Stowarzyszenia Współpracy Polska-Wschód nie mają wątpliwości, że tak, a o dobrosąsiedzkie relacje należy zabiegać najmocniej właśnie wtedy, kiedy nie są one łatwe.

Czytaj więcej

Bo jak nie my, to kto?

O tym, że czysty świat jest piękniejszy, wiedzą doskonale dzieciaki z Konina i jego okolic, które swoją wiedzę z zakresu ekologii wyśpiewały, wyskakały, wyskandowały i udowodniły na szereg różnych sposobów w czasie „eko-gry”, wieńczącej coroczną akcję Miejskiego Zakładu

Czytaj więcej